İletişim

Büyükdere Cad. No:253 Maslak/İstanbul

Tel : +90 (212) 285 05 30 (4 Hat)

Fax : +90 212 286 92 23

 

 

MESLEK YÜKSEKOKULU TELEFON REHBERİ
AKADEMİK
YÖNETSEL GÖREV İSİMLER TEL.NO
MÜDÜR  Prof.Dr.Orhan İÇELLİ 1550
MÜDÜR YRD. Yrd.Doç.Dr.Cem Bülent ÜSTÜNDAĞ 1555
MÜDÜR YRD. Yrd.Doç.Dr.Ersoy ÖZ 1556
UYGULAMALI BİLİMLER YÜKSEKOKULU KOORDİNATÖRLÜĞÜ Yrd.Doç.Dr.Selçuk ALP 1585
YILDIZ MESLEKİ EĞİTİM MERKEZİ KOORDİNATÖRLÜĞÜ Yrd.Doç.Dr.Ersoy ÖZ 1585
YILDIZ SEM MASLAK ŞUBE MÜDÜR V. Yrd.Doç.Dr.Bülent ALCI 1514
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ Öğr.Gör.Kamelya KAVAKLI TANSEL 1625
  Yrd.Doç.Dr.Selçuk ALP 1627
  Yrd.Doç.Dr.Ersoy ÖZ 1626
EL SANATLARI BÖLÜMÜ Öğr.Gör.Esma AHLATCIOĞLU 1667
  Yrd.Doç.Dr.Cem Bülent ÜSTÜNDAĞ 1665
  Öğr.Gör.Kadir DEMİR 1665
ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ Öğr.Gör.Osman KOÇ 1656
  Öğr.Gör.Fehmi GÜÇLÜ 1655
  Öğr.Gör.Ferhat HALAT 1621
  Öğr.Gör.Alpaslan DEMİRCİ 1620
ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ Öğr.Gör.Yavuz ATEŞ 1632
  Yrd.Doç.Dr.Çağrı ARIKAN 1634
  Yrd.Doç.Dr.Serkan KURT 1633
FİNANS-BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ Öğr.Gör.Dr.Tekin ÖZÜBEK 1672
  Öğr.Gör.Mehmet Ali ÖZKÖK 1671
GÖRSEL-İŞİTSEL TEKNİKLER VE MEDYA YAPIMCILIĞI BÖLÜMÜ Öğr.Gör.A.Ziya SANDIKCIOĞLU 1652
  Öğr.Gör.Burak SATAR 1652
  Öğr.Gör.Esra BACAKSIZ 1652
İNŞAAT BÖLÜMÜ Öğr.Gör.Dr.Taylan ENGİN 1639
  Yrd.Doç.Dr.Zeynep Fırat ALEMDAR 1635
  Yrd.Doç.Dr.Fatih ALEMDAR 1638
MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ Öğr.Gör.Ferhat HALAT 1621
  Öğr.Gör.Metin AKYOL 1640
  Öğr.Gör.Ömer ŞAHİN 1641
MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖLÜMÜ Öğr.Gör.Mehmet EREN 1663
  Öğr.Gör.Dr.Timur AKÇALI 1677
  Öğr.Gör.Muharrem Hilmi ERKOÇ 1662
MUHASEBE VE VERGİ BÖLÜMÜ Öğr.Gör.Muhsin ASLAN 1681
  Öğr.Gör.Nuriye BULUT 1681
MÜLKİYET KORUMA VE GÜVENLİK BÖLÜMÜ Öğr.Gör.Serpil BARDAKÇI TOSUN 1692
  Yrd.Doç.Dr.Fatih YILMAZ 1691
  Öğr.Gör.Adem ALTAY 1690
OTEL, LOKANTA VE İKRAM HİZMETLERİ BÖLÜMÜ Öğr.Gör.Elif KARA ÖZTÜRK 1686
  Öğr.Gör.Ayda GÜRKAN 1687
TOPTAN VE PERAKENDE SATIŞ BÖLÜMÜ Öğr.Gör.İdris İBİŞ 1676
İDARİ
YÖNETSEL GÖREV İSİMLER TEL.NO
YÜKSEKOKUL SEKRETERİ İlkay AŞIK 1565
NOT BÜROSU H.Dilek BÜYÜKMIZRAK 1572
  Yaşar ÇOBANOĞLU 1570
  Zafer TEKBAY 1573
ÖĞRENCİ İŞLERİ Adem OYAR 1575
  Haydar GÖK  1576
  Cemalettin GÖÇ 1577
MÜDÜR SEKRETERİ Fatma USTA BULGAN 1550
BÖLÜM SEKRETERLERİ Döne KAPLAN - Murat TAN 1589
  Emel ÇAKAL - Erol COŞKUN 1580
AYNİYAT Yalçın SAKA 1590
KÜTÜPHANE Gönül DENİZ 1579
DAĞITICI Davut EKİZ 1610
SANTRAL Ayşe TAYLAN  1501
YILDIZ SEM Duygu TEKKUŞ 1517
  Mustafa PAK 1516
  Tolga ŞENKAL 1514
GENEL SEKRETER YRD.ODASI   1592
MYO TEKNİSYEN ODASI Murtaza BORAN 1520
KALORİFER VE SIHHI TESİSAT Hamza ÇELİK 1521
OKUMA SALONU Ali CÖMERT 1522
HARİTA LABORATUARI   1664-63
  Uzman Mustafa KUTLU 1661
MUHASEBE Tülay TEKDAL 3206
ŞOFÖR ODASI   1697
SPOR SALONU Okt.Selim AKBIYIK 1525
  Okt.Şener GÜNAY 1526
  Okt.Çetin E.SONAY 1526
TOPLANTI ODASI   1560
GÜVENLİK ŞEFİ   1600
GÜVENLİK (ARAÇ)   1536
GÜVENLİK (YAYA)   1531
TEMİZLİK   1535
YEMEKHANE   1540
YEMEKHANE AKBİL   1541
KANTİN   1545
İSKAV   1548-49
ÖĞR.GÖR.ODASI   1615
KARANLIK ODA   1533